Të gjitha kategoritë
EN

Lajme MAKING A NEW PROGRESS EVERYDAY AND PROVIDING BETTER SERVICE EVERY TIME

Shtëpi> Lajme

Na Kontaktoni

0086 13407313242

0086 73186394561

[email mbrojtur]

Nr.804, Ndërtesa e 2-të, Rruga Nr.68 Luositang, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Changsha, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, PR e Kinës 410100

Urime për bashkëpunimin tonë të biznesit
Urime për bashkëpunimin tonë të biznesit
2017-03-10

Një nga klientët tanë të rinj, z. Christopher nga Kanadaja na vizitoi më 15 shkurt 2017. Ai tregoi shumë më tepër interesa për të gjitha llojet e mullinjve tanë planetarë të topave dhe pajisjeve pluhur, dhe ne të dy patëm një bisedë të mirë rreth asaj se si të zhvillojmë dhe promovojmë makineritë tona në tregun kanadez

Lexo më shumë